Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Графика проведения рабочих встреч по согласованию планов развития аэропортов и заключению соглашений о сотрудничестве между Минтрансом и облгосадминистрациями

Минтранс
Приказ от 14.01.2003 № 24

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 січня 2003 року N 24

Про затвердження Графіка проведення робочих зустрічей по узгодженню планів розвитку аеропортів і укладанню угод про співпрацю між Мінтрансом і облдержадміністраціями

З метою розширення мережі польотів і послуг по перевезенню пасажирів, виходу із кризового стану та забезпечення стабільної роботи підприємств авіаційного транспорту наказую:

1. Затвердити Графік проведення робочих зустрічей по узгодженню планів розвитку аеропортів і укладенню угод про співпрацю між Міністерством транспорту України і обласними державними адміністраціями (далі - Графік).

2. Підготовку матеріалів до зустрічей та забезпечення їх проведення згідно з Графіком покласти на повноважних працівників Укравіатрансу.

3. Загальну координацію робіт з підготовки та проведення зустрічей покласти на Державний департамент авіаційного транспорту (Максимов В. О.).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на т. в. о. першого заступника Державного секретаря Дунаєва Л. Ф.

Опрос