Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возможности согласования вынужденных отклонений от требований ГСН В.2.2-15-2005 "Жилые дома. Основные положения" объемно-планировочных решений жилых домов типовых серий, конструкции которых изготавливают предприятия индустриального домостроительства

Министерство регионального развития и строительства Украины
Решение от 25.03.2010 № 31

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 25 березня 2010 року N 31

Про можливість погодження вимушених відхилень від вимог ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення" об'ємно-планувальних рішень житлових будинків типових серій, конструкції яких виготовляють підприємства індустріального домобудування

З метою реалізації державної політики щодо будівництва економічного доступного житла, а також підтримки індустріального домобудування, яке, виходячи із призначення та вартісних показників, залишається одним із сучасних видів будівництва, але потребує значних коштів на модернізацію і приведення до сучасних норм, заслухавши інформацію начальника відділу конструктивних систем та експериментального будівництва Управління архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд Мінрегіонбуду В. І. Євстаф'єва та генерального директора ВАТ "Домобудівник" (м. Чернігів) А. М. Рогового з проблемних питань індустріального домобудування, науково-технічна рада вирішила:

1. Вважати за можливе погоджувати підприємствам індустріального домобудування обґрунтовані відхилення проектів житлових будинків типових серій від окремих вимог чинних нормативів на період до фізичного зносу опалубочного обладнання за відповідними розрахунками та за умови узгодження цих відхилень з державними наглядовими органами за належністю питань.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос