Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по организации финансового мониторинга субъектами хозяйствования, осуществляющими деятельность по выпуску и проведению лотерей

Государственный комитет финансового мониторинга
Методические рекомендации, Приказ от 25.03.2010 № 34
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 березня 2010 року N 34

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації фінансового моніторингу суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність з випуску та проведення лотерей

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету фінансового моніторингу України
 від 29 вересня 2010 року N 173)

На виконання пункту 14 Плану заходів на 2010 рік із запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2009 N 1119, та з метою надання методичної допомоги суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність з випуску та проведення лотерей щодо організації фінансового моніторингу, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо організації фінансового моніторингу суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність з випуску та проведення лотерей.

2. Департаменту взаємодії та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу (Подкоритов А. С.) до 31 березня 2010 року розмістити в установленому порядку Методичні рекомендації щодо організації фінансового моніторингу суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність з випуску та проведення лотерей, на офіційному веб-сайті Державного комітету фінансового моніторингу України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету фінансового моніторингу України Зубрія В. П.

 

Опрос