Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы организации взаимодействия Государственного агентства Украины по инвестициям и инновациям с Государственным инновационным финансово-кредитным учреждением

Государственное агентство Украины по инвестициям и инновациям
Порядок, Приказ от 17.11.2009 № 61
редакция действует с 20.01.2010

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІННОВАЦІЙ

НАКАЗ

від 17 листопада 2009 року N 61

Деякі питання організації взаємодії Державного агентства України з інвестицій та інновацій з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Державного агентства України з інвестицій та інновацій
 від 20 січня 2010 року N 3

Відповідно до законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про інноваційну діяльність", постанов Кабінету Міністрів України від 15 червня 2000 року N 979 "Питання Державної інноваційної фінансово-кредитної установи", від 16 травня 2007 року N 749 "Деякі питання Державного агентства України з інвестицій і інновацій", від 18 липня 2007 року N 950 "Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України" та від 17 червня 2009 року N 685 "Про затвердження Порядку формування і використання активів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи" наказую:

1. Затвердити Порядок організації взаємодії Державного агентства України з інвестицій та інновацій з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою, що додається.

2. Управлінню господарського, документального забезпечення та контролю (Н. Дьяченко) довести цей наказ до відома перших заступників Голови, заступників Голови, керівників самостійних структурних підрозділів Державного агентства України з інвестицій та інновацій, а також Державної інноваційної фінансово-кредитної Установи.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос