Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении обязанностей между Председателем Государственного агентства Украины по инвестициям и инновациям, его первыми заместителями и заместителями

Государственное агентство Украины по инвестициям и инновациям
Приказ от 27.01.2010 № 7
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІННОВАЦІЙ

НАКАЗ

від 27 січня 2010 року N 7

Про розподіл обов'язків між Головою Державного агентства України з інвестицій та інновацій, його першими заступниками та заступниками

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного агентства України з інвестицій та інновацій
 від 5 лютого 2010 року N 11

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного агентства України з інвестицій та розвитку
 від 22 листопада 2010 року N 121)

Керуючись підпунктом 6 пункту 9 Положення про Державне агентство України з інвестицій та інновацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2007 року N 749, наказую:

1. Затвердити розподіл обов'язків між Головою Державного агентства України з інвестицій та інновацій, його першими заступниками та заступниками, що додається.

2. Установити, що у разі тимчасової відсутності Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій за рішенням Голови Агентства його обов'язки виконує один з перших заступників, а в разі їх відсутності - один із заступників Голови.

Виконання обов'язків перших заступників та заступників Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій у разі їх тимчасової відсутності здійснюється згідно з додатком.

3. Управлінню господарського, документального забезпечення та контролю (Н. Дьяченко) ознайомити з цим наказом перших заступників, заступників Голови, керівників самостійних структурних підрозділів Державного агентства України з інвестицій та інновацій, а також керівників підприємств та установ, що належать до сфери управління Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос