Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснений [относительно проведения проверок]

Фонд социальной защиты инвалидов
Письмо от 01.03.2010 № 1/5-135/06

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ

ЛИСТ

від 01.03.2010 р. N 1/5-135/06

Про надання роз'яснень

На неодноразові звернення керівників територіальних відділень Фонду про надання роз'яснень стосовно проведення перевірок повідомляємо наступне. 

Питання 1. До якого типу відносяться невиїзні перевірки: планові чи позапланові? Якщо до планових, то з урахуванням п. 4, чи необхідно включати до квартальних планів робіт, надсилати повідомлення про проведення перевірок? Якщо до позапланових, то як розуміти п. 5, оскільки він стосується тільки виїзних перевірок? Якщо здійснення позапланової невиїзної перевірки можливе, чи має за її результатами складатися акт, відповідно до п. 11 Порядку проведення перевірки підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. N 70?

Порядок проведення перевірки підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. N 70 (зі змінами), визначає, що відділення Фонду за наказом його керівника може проводити планові та позапланові, виїзні та невиїзні перевірки.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос