Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в сферу управления Минагрополитики государственного имущества

Министерство аграрной политики
Приказ от 12.02.2010 № 55

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 лютого 2010 року N 55

Про прийняття до сфери управління Мінагрополітики державного майна

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та відповідно до Порядку повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 7 серпня 1997 року N 847 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 1997 року за N 446/2250, наказую:

1. Прийняти від Регіонального відділення Фонду державного майна України по Закарпатській області майно цілісного майнового комплексу державного підприємства "Свалявський завод продтоварів", що повертається з оренди відповідно до договору оренди від 15.05.2003 року N 35, до сфери управління Міністерства аграрної політики та зарахувати його вартість до статутного фонду Агропромислово-торгового підприємства "Бобовище" (код ЄДРПОУ 413895, юридична адреса: 89632, Закарпатська обл., Мукачівський район, с. Бобовище, вул. Леніна, 17).

2. Визначити членів комісії з приймання-передачі майна цілісного майнового комплексу державного підприємства "Свалявський завод продтоварів" згідно з додатком.

3. Членам комісії у місячний термін з дня закінчення інвентаризації та оцінки цілісного майнового комплексу державного підприємства "Свалявський завод продтоварів" забезпечити приймання-передачу його майна від Регіонального відділення Фонду державного майна України по Закарпатській області та надати відповідний акт приймання-передачі на затвердження та зберігання до Міністерства аграрної політики.

4. Керівнику Агропромислово-торгового підприємства "Бобовище" (Дерев'яник В. П.) в місячний термін після підписання акта приймання-передачі подати на затвердження Міністерству аграрної політики відповідні зміни до статуту підприємства.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос