Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии охраны труда, пожарной и дорожной безопасности в 2009 году в организациях, на предприятиях, относящихся к сфере управления Госводхоза, и мерах по предупреждению случаев производственного травматизма в 2010 году

Государственный комитет Украины по водному хозяйству (2)
Приказ от 08.02.2010 № 24

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВУ

НАКАЗ

від 8 лютого 2010 року N 24

Про стан охорони праці, пожежної і дорожньої безпеки у 2009 році в організаціях, на підприємствах, що належать до сфери управління Держводгоспу, та заходи з попередження випадків виробничого травматизму у 2010 році

Розглянувши питання про стан охорони праці, пожежної і дорожньої безпеки в організаціях, на підприємствах, що належать до сфери управління Держводгоспу, колегія Комітету відзначає, що в 2009 році цим питанням приділялася постійна увага, щоквартально вони розглядались на засіданнях колегії Комітету. Основні заходи з попередження випадків виробничого травматизму у другому півріччі 2009 року доведені наказом Комітету від 30.07.2010 N 133.

У період з 22 по 28 квітня 2009 року в організаціях і на підприємствах водогосподарсько-меліоративного комплексу було проведено низку заходів з нагоди Дня охорони праці.

Шляхи вирішення проблемних питань з охорони праці порушувалися на нараді-семінарі за участю головних інженерів та керівників служб механізації водогосподарських організацій.

У квітні 2009 року Держводгосп брав участь у семінарі-нараді, проведеному МНС за темою: "Роль служб пожежної безпеки в організації роботи із забезпечення протипожежного захисту підвідомчих об'єктів. Шляхи вдосконалення роботи служб пожежної безпеки".

У галузевих навчальних центрах з охорони праці (Державний інститут управління та економіки водних ресурсів, Мелітопольська технічна школа) пройшли навчання 450 працівників водогосподарських організацій, підприємств, які є членами постійно діючих комісій з перевірки знань з питань охорони праці.

З виїздом на місця Комітетом надавалась методична та інформаційна допомога водогосподарським організаціям Автономної Республіки Крим, Хмельницької, Львівської, Вінницької та Кіровоградської областей.

Водогосподарськими організаціями здійснювались взаємоперевірки стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Для покращення умов праці і попередження випадків травматизму та пожеж на водогосподарських об'єктах, Комітетом проводиться робота з виконання заходів Галузевої програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в системі Держводгоспу на 2008 - 2012 роки, Заходів щодо забезпечення пожежної безпеки водогосподарсько-меліоративного комплексу на період 2002 - 2010 роки, виконуються зобов'язання Галузевої угоди між Держводгоспом і Центральним комітетом профспілки працівників агропромислового комплексу України.

Опрос