Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мероприятий Государственного агентства Украины по инвестициям и инновациям, направленных на предупреждение и противодействие коррупции

Государственное агентство Украины по инвестициям и инновациям
Приказ от 12.03.2010 № 30
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІННОВАЦІЙ

НАКАЗ

від 12 березня 2010 року N 30

Про затвердження заходів Державного агентства України з інвестицій та інновацій, спрямованих на запобігання та протидію корупції

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного агентства України з інвестицій та розвитку
 від 19 жовтня 2010 року N 100)

На виконання пункту 2 наказу Державного агентства України з інвестицій та інновацій від 27 січня 2010 року N 6 "Про затвердження Положення про підрозділ Державного агентства України з інвестицій та інновацій з питань запобігання та протидії корупції", а також з метою забезпечення належного рівня виконання повноважень у сфері запобігання та протидії корупції наказую:

1. Затвердити заходи Державного агентства України з інвестицій та інновацій, спрямовані на запобігання та протидію корупції, що додаються.

2. Першим заступникам, заступникам Голови, керівникам самостійних структурних підрозділів Державного агентства України з інвестицій та інновацій забезпечити виконання заходів, визначених пунктом 1 цього наказу.

3. Управлінню господарського, документального забезпечення та контролю (Дьяченко Н. Ж.) довести цей наказ до відома перших заступників, заступників Голови, керівників самостійних структурних підрозділів Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Опрос