Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении некоторых Методических рекомендаций Государственного комитета финансового мониторинга Украины

Государственный комитет финансового мониторинга
Методические рекомендации, Приказ от 09.10.2009 № 143
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 жовтня 2009 року N 143

Про затвердження деяких Методичних рекомендацій Державного комітету фінансового моніторингу України

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державного комітету фінансового моніторингу України
 від 7 грудня 2010 року N 241)

З метою надання методичної допомоги суб'єктами первинного фінансового моніторингу щодо здійснення ними внутрішнього фінансового моніторингу з використанням критеріїв ризику наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації суб'єктами первинного фінансового моніторингу - "Управління ризиками щодо відмивання злочинних доходів та фінансування тероризму", що додаються.

2. Затвердити Методичні рекомендації щодо організації внутрішнього фінансового моніторингу в банках із застосуванням підходу, заснованого підходу, заснованого на ризиках, що додаються.

3. Затвердити Методичні рекомендації щодо здійснення професійними учасниками ринку цінних паперів внутрішнього фінансового моніторингу з використанням критеріїв ризику, що додаються.

4. Затвердити Методичні рекомендації щодо здійснення страховими установами внутрішнього фінансового моніторингу з використанням критеріїв ризику, що додаються.

5. Затвердити Методичні рекомендації щодо управління ризиками в банку у сфері запобігання та протидії легалізації відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, пов'язаними з персоналом, що додаються.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету фінансового моніторингу України В. М. Кірсанова.

Опрос