Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Дополнительных методических рекомендаций по формированию кода вида финансовой операции, ставшей объектом финансового мониторинга

Государственный комитет финансового мониторинга
Методические рекомендации, Приказ от 01.10.2007 № 169
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 жовтня 2007 року N 169

Про затвердження Додаткових методичних рекомендацій щодо формування коду виду фінансової операції, що стала об'єктом фінансового моніторингу

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державного комітету фінансового моніторингу України
 від 7 грудня 2010 року N 241)

З метою підвищення ефективності подання суб'єктами первинного фінансового моніторингу повідомлень про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, наказую:

1. Затвердити Додаткові методичні рекомендації щодо формування коду виду фінансової операції, що стала об'єктом фінансового моніторингу (додаються).

2. Департаменту взаємодії та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу (Подкоритов А. С.) у двотижневий строк довести Додаткові методичні рекомендації щодо формування коду виду фінансової операції, що стала об'єктом фінансового моніторингу, до відома Національного банку України, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку і розмістити на веб-сайті Держфінмоніторингу України в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держфінмоніторингу України Кірсанова В. М.

Опрос