Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении ежегодной оценки исполнения государственными служащими возложенных на них обязанностей и заданий

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Порядок, Форма, Приказ от 16.02.2010 № 45

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 лютого 2010 року N 45

Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань

Відповідно до Положення про проведення атестації державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 р. N 1922, та враховуючи вимоги пунктів 1.3 та 1.4 Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань, затвердженого наказом Головдержслужби України від 31.10.2003 р. N 122, із змінами, наказую:

1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями центрального апарату Мінвуглепрому покладених на них обов'язків і завдань.

2. Провести щорічну оцінку виконання державними службовцями центрального апарату Мінвуглепрому покладених на них обов'язків і завдань за 2009 рік.

3. Департаменту кадрової та соціальної політики (Батечко М. А.) у триденний термін забезпечити структурні підрозділи центрального апарату Мінвуглепрому формою бланка щорічної оцінки виконання державними службовцями посадових обов'язків і завдань (додаток 2) та надати списки державних службовців, посади яких не зазнали змін упродовж 2009 року.

4. Керівникам структурних підрозділів Мінвуглепрому:

Опрос