Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отчуждении государственного имущества

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Перечень, Приказ от 11.02.2010 № 38

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 лютого 2010 року N 38

Про відчуження державного майна

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", на підставі протоколу 5 від 25.01.2010 засідання постійно діючої комісії, створеної наказом Мінвуглепрому від 17.06.2009 N 246 "Про затвердження Інструкції про порядок розпорядження майном підприємств, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України"наказую:

1. Дати згоду на відчуження майна, що обліковується на балансі Державного підприємства "Київторф" (далі - ДП "Київторф"), згідно з додатком, за умови відсутності на момент відчуження застави, судових позовів, податкової застави на це майно, а також якщо не порушено справи про банкрутство, по оціночній вартості.

2. Керівнику ДП "Київторф" здійснити відчуження державного майна, зазначеного в додатку до наказу, в порядку, передбаченому чинним законодавством України, та протягом 30 календарних днів з моменту реалізації майна надати Мінвуглепрому звіт за результатами відчуження та використання коштів, що надійшли від продажу, згідно з додатком 5 до наказу Мінвуглепрому від 17.06.2009 N 246.

Опрос