Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проекте офисно-торгового центра на ул. Б. Хмельницкого, 7/20 в Шевченковском районе г. Киева

Министерство регионального развития и строительства Украины
Решение от 25.02.2010 № 42

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНА РАДА

РІШЕННЯ

від 25 лютого 2010 року N 42

Про проект офісно-торговельного центру на вул. Б. Хмельницького, 7/20 у Шевченківському районі м. Києва

На виконання пункту 2 протоколу N 7 оперативної наради Міністра із заступниками Міністра регіонального розвитку та будівництва України від 22.02.2010 до звернення ТОВ "Альянс-Центр" і заслухавши доповідь А. Пашенько - керівника ТАМ "А. Пашенько", стосовно можливості будівництва офісно-торговельного центру на вул. Б. Хмельницького, 7/20 у Шевченківському районі м. Києва та Н. Мусієнко - представника громадської організації "Кияни проти руйнації Києва", архітектурно-містобудівна рада вирішила:

1. Взяти до відома інформацію стосовно проекту будівництва офісно-торговельного центру на вул. Б. Хмельницького, 7/20 у Шевченківському районі м. Києва, відмову замовника від коригування проекту будівництва багатоповерхової будівлі офісно-торговельного центру, та підтримати пропозицію громадської організації "Кияни проти руйнації Києва" щодо необхідності збереження території Колегіуму Галагана.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос