Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечне объектов, подлежащих приватизации

Фонд государственного имущества
Перечень, Приказ от 24.02.2010 № 261

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2010 року N 261

Про перелік об'єктів, що підлягають приватизації

Відповідно до Державної програми приватизації на 2000 - 2002 роки, затвердженої Законом України "Про Державну програму приватизації", статті 7 Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" наказую:

1. Включити до переліку об'єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації, цілісний майновий комплекс згідно з додатком до цього наказу (додається).

2. Регіональному відділенню ФДМУ по Дніпропетровській області (С. Михайленку) повідомити адміністрацію підприємства про включення цілісного майнового комплексу, вказаного в додатку до цього наказу, до переліку об'єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації.

3. Регіональному відділенню ФДМУ по Дніпропетровській області (С. Михайленку) здійснити приватизацію цілісного майнового комплексу, вказаного в додатку до цього наказу, згідно з чинним законодавством про приватизацію.

4. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на начальника Регіонального відділення ФДМУ по Дніпропетровській області С. Михайленка.

Опрос