Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Распределение средств, предусмотренных в государственном бюджете на 2009 год для государственной поддержки производства продукции растениеводства на орошаемых землях

Министерство аграрной политики
Приказ от 28.12.2009 № 934

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2009 року N 934

Про внесення змін до Розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті на 2009 рік для державної підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях

Відповідно до пункту 14 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року N 345, та наказу Міністерства аграрної політики України від 23 січня 2009 року N 43 "Про Розподіл видатків, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" за КПКВК 2801210 "Бюджетна тваринницька дотація та державна підтримка виробництва продукції рослинництва" (із змінами) наказую:

1. Внести зміни до Розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті на 2009 рік для державної підтримки виробництва продукції рослинництва на зрошуваних землях, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 3 квітня 2009 року N 241, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Департаменту інженерно-технічного забезпечення (Даценко М. С.) в установленому порядку довести наказ до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних, Управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій.

3. Департаменту фінансів (Зуб Г. І.) забезпечити подання Державному казначейству України реєстру змін розподілу показників зведених кошторисів та планів асигнувань у розрізі регіонів.

4. Міністерству аграрної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних, Управлінню промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій протягом трьох робочих днів після надходження від Мінагрополітики повідомлення про внесення змін до Розподілу коштів державного бюджету затвердити кошториси та плани асигнувань у розрізі районів та забезпечити їх подання територіальним органам Державного казначейства України.

Опрос