Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Типологий легализации (отмывания) доходов, полученных преступным путем "Свойства и признаки операций, связанных с отмыванием средств путем снятия наличности. Тактическое исследование и практическое расследование"

Государственный комитет финансового мониторинга
Приказ от 25.12.2009 № 182

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ 

НАКАЗ

від 25 грудня 2009 року N 182

Про затвердження Типологій легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом "Властивості та ознаки операцій, пов'язаних з відмиванням коштів шляхом зняття готівки. Тактичне дослідження та практичне розслідування"

Додатково див. наказ
 Державного комітету фінансового моніторингу України
 від 19 грудня 2008 року N 265

На виконання пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 10.12.2008 N 1077 "Про затвердження плану заходів на 2009 рік із запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму" та статті 13 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" наказую:

1. Затвердити Типології легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом "Властивості та ознаки операцій, пов'язаних з відмиванням коштів шляхом зняття готівки. Тактичне дослідження та практичне розслідування" (далі - Типології), що додаються.

2. Департаменту аналітичної роботи (Твердохліб І. П.) у місячний термін після підписання цього наказу забезпечити розміщення Типологій на офіційному веб-сайті Державного комітету фінансового моніторингу України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету фінансового моніторингу України Янушевича Я. В.

 

Голова 

І. Б. Черкаський 

 

Типології легалізації (відмивання) доходів,
одержаних злочинним шляхом "Властивості та ознаки операцій, пов'язаних з відмиванням коштів шляхом зняття готівки. Тактичне дослідження та практичне розслідування"

I. Загальні положення

На сьогоднішній день уся світова спільнота акцентує особливу увагу на необхідності подолання тіньового сектора економіки, як складової походження "брудних" коштів та посилення заходів з протидії легалізації доходів злочинного походження та фінансування тероризму.

Опрос