Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно определения в налоговом учете группы основных фондов, к которой с целью начисления амортизации относится оборудование в виде коммутаторов, маршрутизаторов, источников бесперебойного питания и мини-АТС

Комитет ВР Украины по вопросам налоговой и таможенной политики
Письмо от 03.04.2009 № 04-27/470

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

ЛИСТ

від 03.04.2009 р. N 04-27/470

У Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики розглянуто лист Українського кредитно-банківського союзу від 05.03.2009 р. N 184 щодо визначення в податковому обліку групи основних фондів, до якої з метою нарахування амортизації відноситься обладнання у вигляді комутаторів, маршрутизаторів, джерел безперебійного живлення та міні-АТС.

Повідомляємо, що додаткову 4 групу основних фондів було запроваджено Законом України від 24 грудня 2002 року N 349-IV "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", який набрав чинності з 1 січня 2003 року.

Зазначеним Законом, зокрема, електронно-обчислювальні машини, інші машини для автоматичного оброблення інформації, інформаційні системи, телефони, мікрофони і рації було виключено зі складу основних фондів групи 2 та переведено до основних фондів створеної групи 4 із доповненням складу основних фондів, що належать до цієї групи.

Опрос