Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Сводного плана развития агропромышленного комплекса и сельских территорий

Министерство аграрной политики
План, Приказ от 18.12.2009 № 907

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 грудня 2009 року N 907

Про затвердження Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу та сільських територій

Керуючись Законом України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року N 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету", наказую:

1. Затвердити форму Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу та сільських територій, що додається.

2. Затвердити список працівників центрального апарату Міністерства аграрної політики України, відповідальних за приймання та зведення таблиць Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу та сільських територій, що додається.

3. Департаменту економіки та управління державною власністю (Куць О. І.) розробити та подати керівництву Міністерства на затвердження графік подання Міністерством аграрної політики АР Крим, головними управліннями агропромислового розвитку облдержадміністрацій, управлінням промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської державної адміністрації Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на відповідний рік.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Супіханова Б. К.

 

Міністр 

Ю. Ф. Мельник 

 

Опрос