Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о подразделении Государственного агентства Украины по инвестициям и развитию по вопросам предупреждения и противодействию коррупции

Государственное агентство Украины по инвестициям и инновациям
Положение, Приказ от 27.01.2010 № 6
редакция действует с 19.10.2010

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІННОВАЦІЙ

НАКАЗ

від 27 січня 2010 року N 6

Про затвердження Положення про підрозділ Державного агентства України з інвестицій та розвитку з питань запобігання та протидії корупції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного агентства України з інвестицій та розвитку
 від 19 жовтня 2010 року N 100

(У назві та тексті наказу слова "Державне агентство України з інвестицій та інновацій" у всіх відмінках замінено відповідно словами "Державне агентство України з інвестицій та розвитку" у відповідних відмінках згідно з наказом Державного агентства України з інвестицій та розвитку від 19 жовтня 2010 року N 100)

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 року N 1422 "Питання запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади" та посилення роботи щодо запобігання і протидії корупції у Державному агентстві України з інвестицій та розвитку наказую:

1. Затвердити Положення про підрозділ Державного агентства України з інвестицій та розвитку з питань запобігання та протидії корупції, що додається.

2. Юридичному департаменту (В. Володіну) підготувати та подати на затвердження проект заходів Державного агентства України з інвестицій та розвитку, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

3. Управлінню господарського, документального забезпечення та контролю (Н. Дьяченко) довести цей наказ до відома перших заступників, заступників Голови та керівників самостійних структурних підрозділів Державного агентства України з інвестицій та розвитку.

Опрос