Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно применения подзаконных нормативно-правовых актов

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Письмо от 12.02.2009 № 8/5-1371

МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.02.2009 р. N 8/5-1371

На Ваш лист від 13.01.2009 N А-01-42 стосовно удосконалення практики застосування підзаконних нормативно-правових актів Міністерство з питань житлово-комунального господарства в межах компетенції повідомляє.

Повноваження Мінжитлокомунгоспу щодо здійснення контролю за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов визначені Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", а щодо здійснення державного контролю у сфері житлово-комунального господарства були визначені Законами України "Про житлово-комунальні послуги", "Про питну воду та питне водопостачання", "Про теплопостачання", "Про поховання та похоронну справу", "Про благоустрій населених пунктів", але на практиці не виконувались і механізми їх реалізації не впроваджувались. Відповідно і норми цих Законів щодо здійснення державного контролю Мінжитлокомунгоспом не реалізовувались.

Прикінцевими положеннями Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" від 05.04.2007 N 877 Кабінету Міністрів України було доручено привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти. На що з метою приведення власного законодавства у відповідність із вказаним Законом Міністерство розробило законопроекти про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері житлово-комунального господарства та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю у сфері житлово-комунального господарства. Зазначені законопроекти погоджуються із центральними органами виконавчої влади.

Опрос