Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно соблюдения плательщиками законодательства по вопросам начисления, исчисления и уплаты страховых взносов в Пенсионный фонд Украины

Пенсионный фонд
Письмо от 23.01.2009 № 1233/03-30

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.01.2009 р. N 1233/03-30

Пенсійний фонд України розглянув лист від 2 грудня 2008 року N 13/14-19 і, в порядку поставлених питань, повідомляє.

На виконання вимог Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" для здійснення посадовими особами органів Пенсійного фонду України перевірок щодо дотримання платниками законодавства з питань нарахування, обчислення та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України та інших платежів, контроль за сплатою яких покладено на органи Пенсійного фонду України, розроблено Порядок оформлення результатів перевірок платників з питань дотримання чинного законодавства щодо нарахування, обчислення та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України, який затверджено постановою правління Пенсійного фонду України від 1 грудня 2008 року N 21-1 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 грудня 2008 року за N 1226/15917 (далі - Порядок). Проект зазначеного Порядку погоджено з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Згідно пункту 2.1 розділу 2 Порядку орган Пенсійного фонду України видає наказ, який містить найменування платника, щодо якого здійснюється перевірка, а також у наказі зазначається перелік питань, які необхідно перевірити.

За результатами планової перевірки орган Пенсійного фонду України складає акт згідно уніфікованої форми (додаток 3 до Порядку).

Відповідно до пункту 1.9 розділу 1 Порядку строк здійснення планової перевірки не може перевищувати п'ятнадцяти робочих днів, а для суб'єктів малого підприємництва - п'яти робочих днів.

Данні про кількість проведених планових перевірок та інформація про відмови з підстав відсутності письмового інформування платників про проведення перевірки на сьогодні, на жаль, відсутні.

Опрос