Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации, финансирования, сопровождения выполнения работ по договорам на создание и передачу научно-технической продукции

Государственная администрация связи
Порядок, Приказ от 30.12.2009 № 296
редакция действует с 10.11.2010

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗВ'ЯЗКУ

НАКАЗ

від 30 грудня 2009 року N 296

Про затвердження Порядку організації, фінансування, супроводження виконання робіт за договорами на створення та передачу науково-технічної продукції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної адміністрації зв'язку
 Міністерства транспорту та зв'язку України
 від 10 листопада 2010 року N 179

З метою упорядкування діяльності, пов'язаної зі створенням та передачею науково-технічної продукції у сферах телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України та надання послуг поштового зв'язку наказую:

1. Затвердити Порядок організації, фінансування, супроводження виконання робіт за договорами на створення та передачу науково-технічної продукції у сферах телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України та надання послуг поштового зв'язку (далі - Порядок), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Держзв'язку при укладанні договорів на створення та передачу науково-технічної продукції у сферах телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України та надання послуг поштового зв'язку і під час їх виконання керуватися цим Порядком.

3. Управлінню стратегії розвитку телекомунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держзв'язку.

4. Управлінню документального забезпечення (М. Вільчинський) копію цього наказу розіслати структурним підрозділам Держзв'язку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника голови Держзв'язку В. Смоляра.

6. Цей наказ набирає чинності з 1 січня 2010 року.

 

Заступник Міністра транспорту
та зв'язку України - голова
Державної адміністрації зв'язку
 

 
 
М. Гончар
 

 

Порядок
організації, фінансування, супроводження виконання робіт за договорами на створення та передачу науково-технічної продукції у сферах телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України та надання послуг поштового зв'язку

Порядком організації, фінансування, супроводження виконання робіт за договорами на створення та передачу науково-технічної продукції у сферах телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України та надання послуг поштового зв'язку (далі - Порядок) визначаються загальні засади організації, супроводження та приймання результатів виконання робіт за договорами на створення науково-технічної продукції (далі - продукція) на замовлення Державної адміністрації зв'язку (Держзв'язку), а також процедура укладання договорів на створення та передачу науково-технічної продукції, фінансування, супроводження виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, звітності щодо фінансування та впровадження (використання) продукції в галузі зв'язку.

Опрос