Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обучении руководителей правительственных органов, самостоятельных структурных подразделений центрального аппарата Минагрополитики Украины и добровольных формирований, относящихся к сфере управления министерства, в зимний период 2003 года

Министерство аграрной политики
Приказ от 16.01.2003 № 4

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2003 року N 4

Про навчання керівників урядових органів, самостійних структурних підрозділів центрального апарату Мінагрополітики України та добровільних формувань, що належать до сфери управління міністерства, в зимовий період 2003 року

З метою забезпечення реалізації положень Указу Президента України від 3 грудня 1999 року N 1529 "Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки" та підвищення професійного рівня керівників урядових органів, самостійних структурних підрозділів центрального апарату Мінагрополітики України та добровільних формувань, що належать до сфери управління міністерства, наказую:

1. Департаменту кадрової політики, аграрної освіти та науки (Бойко), Інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету (Бабієнко, за згодою) організувати протягом січня - квітня 2003 р. навчання керівників урядових органів, самостійних структурних підрозділів центрального апарату Мінагрополітики України та добровільних формувань, що належать до сфери управління міністерства, за навчально-тематичним планом згідно з додатком.

2. Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики (Зуб) забезпечити фінансування витрат на проведення навчання в межах загальних асигнувань, передбачених Інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету на підвищення кваліфікації кадрів у 2003 році.

3. Департаменту зв'язків з Верховною Радою України та організаційної роботи (Шейко) забезпечити підготовку актової зали та її технічне оснащення для проведення навчання.

4. Керівникам урядових органів, самостійних структурних підрозділів центрального апарату Мінагрополітики України та добровільних формувань, що належать до сфери управління міністерства, взяти безпосередню участь у зимовому навчанні.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос