Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Координационном совете по вопросам подготовки, переподготовки и повышения квалификации специалистов в сфере европейской и евроатлантической интеграции Украины и Регламента его деятельности

Главное управление государственной службы Украины
Положение, Приказ, Регламент от 15.12.2009 № 383
Утратил силу

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2009 року N 383

Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України і Регламенту її діяльності

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 29 вересня 2011 року N 18)

Відповідно до Протоколу від 27.03.2009 N 1 засідання Координаційної Ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України наказую:

1. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України (додається).

2. Затвердити Регламент Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України (додається).

3. Управлінню організаційної роботи, документообігу та контролю ознайомити з цим наказом першого заступника та заступників Начальника Головдержслужби, директора Школи вищого корпусу державної служби та членів Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Опрос