Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно таможенного оформления продукции, нуждающейся в инженерно-технических работах

Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики
Письмо от 10.12.2009 № 12720-1-4/17

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

ЛИСТ

від 10.12.2009 р. N 12720-1-4/17

Щодо митного оформлення продукції, яка потребує інженерно-технічних робіт

Відповідно до статті 14 Закону України "Про захист прав споживачів" підставою для митного оформлення імпорту продукції (товару) на територію України з метою реалізації є наявність передбачених законодавством документів, які засвідчують факт проходження ними процедури оцінки відповідності (зокрема, декларації про відповідність).

У зв'язку з введенням в дію технічних регламентів, на думку Держспоживстандарту, можливі випадки ускладнень, пов'язаних з митним оформленням продукції (товару), яка підлягає оцінці відповідності, вимогам цих технічних регламентів. Це стосується, насамперед, продукції (товару), процедура оцінки відповідності якої може бути здійснена після виконання інженерно-технічних робіт (установка, монтаж, налагодження тощо) на місці її експлуатації.

З огляду на зазначене та з метою уникнення можливих ускладнень, митне оформлення такої продукції (товару) може здійснюватись на підставі рішення органу з оцінки відповідності щодо можливості виконання робіт з оцінки відповідності після проведення інженерно-технічних робіт (установка, монтаж, налагодження тощо) на місці її експлуатації.

 

Голова 

Л. В. Лосюк 

Опрос