Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер Минтопливэнерго по налаживанию сотрудничества Украины и Японии по вопросам энергоэффективности

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 25.11.2009 № 654

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 листопада 2009 року N 654

Про затвердження плану заходів Мінпаливенерго з налагодження співпраці України та Японії з питань енергоефективності

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.2009 N 1152-р "Про затвердження плану заходів з налагодження співпраці України та Японії з питань енергоефективності" наказую:

1. Затвердити план заходів Мінпаливенерго з налагодження співпраці України та Японії з питань енергоефективності (далі - план заходів), що додається.

2. Відповідальним структурним підрозділам апарату Мінпаливенерго, керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Мінпаливенерго, та господарських товариств, щодо яких Мінпаливенерго здійснює управління корпоративними правами держави, забезпечити виконання заходів згідно з планом і щомісяця до 2 числа надавати Департаменту стратегічної політики та перспективного розвитку ПЕК інформацію про стан виконання заходів, передбачених планом.

3. Департаменту стратегічної політики та перспективного розвитку ПЕК (Сокиран В. А.) здійснити моніторинг та аналіз виконання плану заходів і щомісяця до 5 числа надсилати Національному агентству з питань ефективного використання енергетичних ресурсів звіт про стан його виконання.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос