Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно сотрудничества и развития творческих связей в сфере реформирования жилищно-коммунального хозяйства

Национальная академия наук, Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Решение от 28.10.2009 № 279/34

ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 жовтня 2009 року N 279/34

Заслухавши та обговоривши доповідь Міністра з питань житлово-комунального господарства України О. Ю. Кучеренка та президента НАН України академіка НАН України Б. Є. Патона, президія НАН України та колегія Міністерства з питань житлово-комунального господарства України відзначають необхідність розвитку та поглиблення співробітництва, активізації спільного використання науково-технічного потенціалу, застосування сучасних організаційних та економічних механізмів впровадження перспективних розробок у галузі житлово-комунального господарства як передумови розроблення та реалізації стратегії сталого людського розвитку в Україні.

Упродовж останнього десятиліття державі не вдалося зупинити процес поглиблення негативних тенденцій у функціонуванні житлово-комунального господарства, незважаючи на те, що проблемні питання цієї сфери перебувають у фокусі пильної політичної уваги. Сьогодні житлово-комунальне господарство України переживає нелегкі часи, фінансово-економічний та технічний стан цієї важливої для життєзабезпечення суспільства галузі набув загрозливого характеру; нагальним є проведення структурних реформ, які не сприймаються суспільством. Зрушити ситуацію, що склалася, можливо лише за умов об'єднання зусиль фахівців і науковців у реформуванні галузі, забезпечення достатнього фінансування державних цільових програм, спрямованих на розвиток житлово-комунального господарства, розбудову відповідної нормативної бази тощо.

Мінжитлокомунгосп України та Національна академія наук України приділяють велику увагу співробітництву та розвитку творчих зв'язків у сфері реформування житлово-комунального господарства. За останні роки установами НАН України виконано певний обсяг робіт на замовлення Мінжитлокомунгоспу України, зокрема, щодо визначення пріоритетних напрямів розвитку галузі, формування нової житлової політики, макроекономічного прогнозування становлення ринку житла та житлово-комунальних послуг, розвитку механізмів державно-приватного партнерства, аналізу доступності житлово-комунальних послуг для населення України та ставлення суспільства до реформи, проведення комплексної модернізації об'єктів комунальної теплоенергетики та розв'язання проблем забезпечення населення України якісною питною водою.

Згідно з Меморандумом про співпрацю між Національною академією наук України та Мінжитлокомунгоспом України розроблено та затверджено ряд документів, зокрема:

- проект Закону України "Про основи державної житлової політики";

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос