Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций относительно порядка организации и проведения общественных слушаний для доведения расчета тарифа на услуги по содержанию зданий и сооружений и придомовой территории

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Методические рекомендации, Приказ от 16.11.2009 № 359
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 листопада 2009 року N 359

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку організації та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 від 14 листопада 2011 року N 288)

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 N 529 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" та з метою надання відповідної методичної допомоги з проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо порядку організації та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, що додається.

2. Департаменту стратегічного розвитку та житлової політики (Ю. Д. Судникова) забезпечити розміщення цього наказу на Інтернет-сторінці Міністерства та довести наказ до відома Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра І. В. Запатріну.

Опрос