Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Координационного совета по вопросам подготовки, переподготовки и повышения квалификации специалистов в сфере европейской и евроатлантической интеграции Украины

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 17.11.2009 № 339
Утратил силу

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 листопада 2009 року N 339

Питання Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 29 вересня 2011 року N 18)

У зв'язку з необхідністю оновлення складу Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України та кадровими змінами у Школі вищого корпусу державної служби наказую:

1. Затвердити персональний склад Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, п. 2 наказу Головдержслужби України від 26.03.2009 N 87 "Про утворення Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України".

Опрос