Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении Плана мер Годовой национальной программы на 2009 год по подготовке Украины к получению членства в Организации Североатлантического договора

Государственный комитет телевидения и радиовещания
План, Приказ от 07.10.2009 № 339

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 жовтня 2009 року N 339

Про виконання Плану заходів Річної національної програми на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 року N 1135-р, з метою забезпечення виконання Плану заходів Річної національної програми на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору наказую:

1. Затвердити План заходів Річної національної програми на 2009 рік (далі - План заходів), що додається.

2. Заступникам Голови Комітету (Мураховському А. Л., Марочкіну А. В., Білоусу М. А., Курдіновичу О. В., Шевченку В. Г., Горобцову В. О.), керівникам структурних підрозділів Комітету (Лі С. Д., Абрамову С. О., Бабилюлько В. І., Кравченку Д. В., Краснощоку А. І.) вжити заходів для своєчасного виконання Плану заходів в частині, що належить до їх компетенції.

3. Управлінню міжнародних зв'язків, європейської та євроатлантичної інтеграції (Лі С. Д., Кузнєцов К. В.) забезпечити щоквартальне (до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом) інформування Кабінету Міністрів, Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України та Міністерства закордонних справ України про хід виконання пунктів Річної національної програми на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору у межах компетенції Комітету.

4. Департаменту телебачення і радіомовлення (Абрамову С. О.), Департаменту видавничої справи та преси (Бабилюлько В. І.), Департаменту інформаційної політики (Червак Б. О.) забезпечити регулярне інформування громадськості про хід та результати виконання Плану заходів Річної національної програми у державних засобах масової інформації.

Опрос