Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатной передаче государственного имущества с баланса ГП "Шахта "Комсомолець" на баланс ГП "Артемвугілля"

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 29.09.2009 № 429

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 вересня 2009 року N 429

Про безоплатну передачу державного майна з балансу ДП "Шахта "Комсомолець" на баланс ДП "Артемвугілля"

Керуючись Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на підставі протоколу від 08.09.2009 N 59 засідання постійно діючої комісії, створеної наказом Мінвуглепрому від 17.06.2009 N 246 "Про затвердження Інструкції про порядок розпорядження майном підприємств, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України", та з метою забезпечення більш ефективного використання майна, придбаного за бюджетні кошти, наказую:

1. Керівнику ДП "Шахта "Комсомолець" передати з балансу підприємства державне майно, у тому числі придбане за бюджетні кошти, залишковою балансовою вартістю 18984,28 (вісімнадцять тисяч дев'ятсот вісімдесят чотири) гривні 28 коп. згідно з відомістю, що додається, а керівнику ДП "Артемвугілля" прийняти на баланс підприємства зазначене державне майно.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос