Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по информационной кампании по разъяснению основных положений Закона Украины "О принципах предупреждения и противодействия коррупции"

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 23.10.2009 № 312
редакция действует с 06.11.2009

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 жовтня 2009 року N 312

Про утворення робочої групи з інформаційної кампанії по роз'ясненню основних положень Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Головного управління державної служби України
 від 6 листопада 2009 року N 329

З метою належного планування та ефективної реалізації інформаційної кампанії "Роз'яснення основних норм Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції": правозастосовчі та організаційні аспекти" наказую:

1. Утворити при Головному управлінні державної служби України робочу групу з питань належного планування та ефективного проведення інформаційної кампанії з роз'яснення основних положень Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" у складі згідно з додатком.

2. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника та кадрової роботи забезпечити організацію підготовки та проведення засідань Робочої групи.

3. Управлінню організаційної роботи, документообігу та контролю ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби, директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, директора Школи вищого корпусу державної служби, керівників структурних підрозділів Головдержслужби.

Опрос