Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по информационной кампании по разъяснению основных положений Закона Украины "О принципах предупреждения и противодействия коррупции"

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 23.10.2009 № 312
редакция действует с 06.11.2009

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 жовтня 2009 року N 312

Про утворення робочої групи з інформаційної кампанії по роз'ясненню основних положень Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Головного управління державної служби України
 від 6 листопада 2009 року N 329

З метою належного планування та ефективної реалізації інформаційної кампанії "Роз'яснення основних норм Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції": правозастосовчі та організаційні аспекти" наказую:

1. Утворити при Головному управлінні державної служби України робочу групу з питань належного планування та ефективного проведення інформаційної кампанії з роз'яснення основних положень Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" у складі згідно з додатком.

2. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника та кадрової роботи забезпечити організацію підготовки та проведення засідань Робочої групи.

3. Управлінню організаційної роботи, документообігу та контролю ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби, директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, директора Школи вищого корпусу державної служби, керівників структурних підрозділів Головдержслужби.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос