Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Стандарта предоставления административной услуги по выдаче удостоверения охотника и контрольной карточки учета добытой дичи и нарушений правил охоты

Госкомлесхоз
Приказ от 08.09.2009 № 235
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 вересня 2009 року N 235

Про затвердження Стандарту надання адміністративної послуги з видачі посвідчення мисливця та контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державного комітету лісового господарства України
 від 25 травня 2010 року N 154)

На виконання підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 737 "Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг" наказую:

1. Затвердити Стандарт надання адміністративної послуги з видачі посвідчення мисливця та контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання, що додається.

2. Управлінню мисливського господарства, Республіканському комітету Автономної Республіки Крим з лісового та мисливського господарства, обласним управлінням лісового та мисливського господарства, державному підприємству "Севастопольське досвідне лісомисливське господарство" здійснювати видачу посвідчення мисливця та контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання з урахуванням вимог цього наказу.

3. Управлінню мисливського господарства забезпечити розміщення наказу на веб-сайті Держкомлісгоспу.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Бородаєва І. В.

 

Голова

М. М. Тимошенко

 

Опрос