Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационных мерах по подготовке придорожной и туристической инфраструктуры по основным направлениям движения участников и гостей финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу

Государственная служба автомобильных дорог
Приказ от 26.10.2009 № 478

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2009 року N 478

Про організаційні заходи з підготовки придорожньої та туристичної інфраструктури за основними напрямками руху учасників та гостей фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 17.08.2009 N 31997/6/1-09 щодо реалізації Концепції Державної цільової програми розбудови придорожньої та туристичної інфраструктури за основними напрямками руху учасників та гостей фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу наказую:

1. ДП "Укрдіпродор" (Сизоненко В. В.) до 01.01.2010 розробити та затвердити в Укравтодорі та Департаменті ДАІ МВС типові схеми комплексів дорожнього сервісу з їх компоновкою залежно до категорійності доріг.

2. ДП "Експертиза дорожнього сервісу" (Швець В. А.):

2.1. Спільно із службами автомобільних доріг у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях виконати заходи щодо обстеження автомобільних доріг за маршрутами ЄВРО-2012 з визначенням місць розміщення нових об'єктів дорожнього сервісу та укласти з ними відповідні договори на виконання цих робіт.

Опрос