Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технического решения построения компьютеризованной системы контроля за функционированием потенциально опасных объектов

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Приказ, Решение от 24.05.2007 № 370
редакция действует с 25.03.2010

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

НАКАЗ

від 24 травня 2007 року N 370

Про затвердження Технічного рішення побудови комп'ютеризованої системи контролю за функціонуванням потенційно небезпечних об'єктів

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та
 у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 5 березня 2010 року N 134)

Дію наказу відновлено
 (у зв'язку із скасуванням
наказу Міністерства України з питань надзвичайних
 ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 5 березня 2010 року N 134
згідно з наказом Міністерства України з питань
 надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 25 березня 2010 року N 175)

На виконання Концепції створення єдиної державної системи запобігання і реагування на аварії, катастрофи та інші надзвичайні ситуації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 1995 р. N 501 "Про Концепцію створення єдиної державної системи запобігання і реагування на аварії, катастрофи та інші надзвичайні ситуації", та наказу МНС від 15.05.2006 N 288 "Про затвердження Правил улаштування, експлуатації та технічного обслуговування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення" з метою запровадження нових інформаційних технологій контролю за функціонуванням потенційно небезпечних об'єктів наказую:

1. Затвердити Технічне рішення побудови комп'ютеризованої системи контролю за функціонуванням потенційно небезпечних об'єктів, що додається.

2. Державній інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки (Стоєцький В. Ф.) посилити контроль за обладнанням потенційно небезпечних об'єктів системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення.

3. Начальникам головних управлінь (управлінь) в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити впровадження регіональних комп'ютеризованих систем контролю за функціонуванням потенційно небезпечних об'єктів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Романченка В. О.

 

Міністр 

Н. Шуфрич 

Опрос