Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об Управлении государственной службы Главного управления государственной службы Украины в Луганской области

Главное управление государственной службы Украины
Положение, Приказ от 17.09.2009 № 259

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 вересня 2009 року N 259

Про затвердження Положення про Управління державної служби Головного управління державної служби України в Луганській області

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2004 року N 842 "Про утворення управлінь державної служби Головного управління державної служби в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі" (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року N 786) наказую:

1. Затвердити Положення про Управління державної служби Головного управління державної служби України в Луганській області (додається).

2. Управлінню організаційної роботи, документообігу та контролю ознайомити з цим наказом першого заступника Начальника Головдержслужби, заступників Начальника Головдержслужби, керівників структурних підрозділів центрального апарату Головдержслужби, директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу та директора Школи вищого корпусу державної служби.

3. Накази Головдержслужби від 25.01.2005 N 27 "Про Управління державної служби Головного управління державної служби України в Луганській області" та від 31.05.2006 N 197 "Про внесення змін до Положення про Управління державної служби Головного управління державної служби України в Луганській області" вважати такими, що втратили чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос