Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переименовании Украинского государственного Центра по испытанию и прогнозированию техники и технологий для сельскохозяйственного производства

Министерство аграрной политики
Приказ от 17.06.2009 № 418

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 червня 2009 року N 418

Про перейменування Українського державного Центру по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 09.06.2004 N 65 "Про затвердження Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.06.2004 за N 792/9391, та враховуючи пропозицію Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого, наказую:

1. Скасувати підпункт 3.1 пункту 3 наказу Міністерства аграрної політики України від 24 червня 2005 року N 276 "Про ліквідацію НВО "Сільгоспмашсистема" та упорядкування структури УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого".

2. Перейменувати Український державний Центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва (код ЄДРПОУ 00470252, адреса: смт Дослідницьке Васильківського району Київської області, вул. Інженерна, 5) в державне підприємство "Український державний Центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос