Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решений и. о. члена Комиссии - директора департамента стандартов регулирования и надзора за финансовыми учреждениями относительно продления срока действия свидетельств о внесении в реестр аудиторов, которые могут проводить аудиторские проверки финансовых учреждений

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение, Перечень от 03.09.2009 № 657

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2009 р. N 657

Про схвалення рішень в. о. члена Комісії - директора департаменту стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами щодо продовження строку дії свідоцтв про внесення до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ

Відповідно до підпункту 6 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 04.04.2003 N 292, та пункту 2.4 Порядку ведення реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 19.02.2004 N 86, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2004 за N 489/9088, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Схвалити рішення в. о. члена Комісії - директора департаменту стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами про продовження строку дії свідоцтв про внесення до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ (перелік додається).

2. Департаменту стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами забезпечити продовження строку дії свідоцтв про внесення до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в. о. члена Комісії - директора департаменту стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами Третьякову Г. М.

 

Опрос