Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие Методики составления структуры баланса электроэнергии в электрических сетях 0,38-150 кВ, анализа его составляющих и нормирования технологических расходов электроэнергии

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 17.12.2003 № 757

МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 грудня 2003 року N 757

Про затвердження та введення в дію Методики складання структури балансу електроенергії в електричних мережах 0,38-150 кВ, аналізу його складових і нормування технологічних витрат електроенергії

З метою дотримання єдиних положень і вимог до питань нормування технологічних витрат електроенергії в електричних мережах наказую:

1. Затвердити погоджену з Державним комітетом України з енергозбереження (лист від 17.10.2003 N 657-3/2) Методику складання структури балансу електроенергії в електричних мережах 0,38-150 кВ, аналізу його складових і нормування технологічних витрат електроенергії (далі - Методика) та ввести її в дію з 1 квітня 2004 року.

2. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Хайдурова Г. П.) забезпечити:

2.1. Видання і надходження необхідної кількості примірників Методики суб'єктам господарювання, які мають ліцензії на здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, а також зацікавленим підприємствам та організаціям відповідно до їх замовлень і фактичної оплати. Спільно з Госпрозрахунковим підрозділом "Науково-інженерний енергосервісний центр" інституту "Укрсільенергопроект" (Білоусов В. І.) організувати облік контрольних примірників Методики.

2.2. Фінансування робіт, пов'язаних з впровадженням та моніторингом Методики.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос