Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении формы договора о предоставлении в 2009 году бюджетных средств Стабилизационного фонда для реализации инвестиционных и инновационных проектовпо энергосбережению в жилищно-коммунальном хозяйстве

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Форма, Приказ от 13.08.2009 № 252

МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 серпня 2009 року N 252

Про затвердження форми договору про надання у 2009 році бюджетних коштів Стабілізаційного фонду для реалізації інвестиційних та інноваційних проектів з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві

Відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 року N 327 "Про затвердження Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для реалізації інвестиційних та інноваційних проектів з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві" наказую:

1. Затвердити форму договору про надання у 2009 році бюджетних коштів Стабілізаційного фонду для реалізації інвестиційних та інноваційних проектів з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві, що додається.

2. Надати заступнику Міністра Р. М. Крамаренку право укладання та підпису цих договорів від імені Міністерства про надання у 2009 році бюджетних коштів Стабілізаційного фонду для реалізації інвестиційних та інноваційних проектів з енергозбереження в житло-комунальному господарстві.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

О. Ю. Кучеренко 

 

Опрос