Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Общий классификатор "Отрасли народного хозяйства Украины"

Минстат
Приказ от 24.01.1994 № 21
Утратил силу


МІНІСТЕРСТВО СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 січня 1994 року N 21

Про зміни та доповнення до Загального класифікатора галузей народного господарства (ЗКГНГ)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації
 від 22 жовтня 1996 року N 441

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету статистики України
 від 20 серпня 2009 року N 322)

На виконання заходів Мінстату України по створенню єдиної системи класифікації та кодування техніко-економічної інформації з урахуванням вимог міжнародних стандартів і відповідно до наказу Мінстату України від 01.12.93 N 270 (п. 1) наказую:

1. Затвердити перевиданий Мінстатом України в 1992 році Загальний класифікатор галузей народного господарства, зміни та доповнення до нього, розроблені в 1993 році, з урахуванням зауважень та пропозицій, висловлених на засіданні колегії 21 січня 1994 року.

2. Встановити, що ЗКГНГ, зміни та доповнення до нього, затверджені п. 1 даного наказу, будуть діяти тимчасово як відомчі документи до розробки та введення в дію Державного класифікатора видів економічної діяльності.

3. Управлінням, ГОЦ Мінстату України, Держкомстату Республіки Крим, обласним, Київському та Севастопольському міським управлінням статистики використовувати затверджені п. 1 цього наказу документи при впровадженні Державного реєстру звітних (статистичних) одиниць України, проведенні статистичних спостережень, обробці статистичної звітності.

4. ГОЦ Мінстату України (Крамарєв В. Г.) до кінця січня ц. р. довести затверджені п. 1 цього наказу документи до Держкомстату республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики. 

5. Управлінню координації методологічних робіт, організації обліку та звітності (Чекменьов А. О.) проінформувати зацікавлені міністерства та відомства про внесені зміни та доповнення до ЗКГНГ.

6. Управлінню координації методологічних робіт, організації обліку та звітності (Чекменьов А. О.), НДІ (Нагірняк П. А.), ГОЦ (Крамарєв В. Г.), галузевим управлінням Мінстату України разом з зацікавленими міністерствами, відомствами, науково-дослідними установами з метою прискорення розробки та введення в дію Державного класифікатора видів ергономічної діяльності в місячний термін внести конкретні пропозиції щодо основних методологічних і організаційних принципів його створення.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра статистики України Жука О. П.

Опрос