Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении обязанностей между Председателем Государственного агентства Украины по инвестициям и инновациям, его первыми заместителями и заместителями

Государственное агентство Украины по инвестициям и инновациям
Приказ от 22.06.2009 № 25
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ІНВЕСТИЦІЙ ТА ІННОВАЦІЙ

НАКАЗ

від 22 червня 2009 року N 25

Про розподіл обов'язків між Головою Державного агентства України з інвестицій та інновацій, його першими заступниками та заступниками

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного агентства України з інвестицій та інновацій
 від 17 вересня 2009 року N 45)

Керуючись підпунктом 6 пункту 9 Положення про Державне агентство України з інвестицій та інновацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2007 року N 749, наказую:

1. Затвердити розподіл обов'язків між Головою Державного агентства України з інвестицій та інновацій, його першими заступниками та заступниками, що додається.

2. Установити, що у разі тимчасової відсутності Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій за рішенням Голови Агентства його обов'язки виконує один з перших заступників, а в разі їх відсутності - один із заступників Голови.

Виконання обов'язків перших заступників та заступників Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій у разі їх тимчасової відсутності здійснюється згідно з додатком.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного агентства України з інвестицій та інновацій від 9 серпня 2007 року N 83 "Про затвердження функціональних повноважень Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій, його Першого заступника та заступників".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос