Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах реализации положений Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно документов, удостоверяющих право на земельный участок, а также порядка раздела и объединения земельных участков"

Государственный комитет Украины по земельным ресурсам
Приказ, Регламент от 22.06.2009 № 326
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

від 22 червня 2009 року N 326

Про деякі питання реалізації положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що посвідчують право на земельну ділянку, а також порядку поділу та об'єднання земельних ділянок"

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державного комітету України із земельних ресурсів
 від 14 травня 2010 року N 370)

Додатково див. лист
 Міністерства юстиції України
 від 30 червня 2010 року

Відповідно до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що посвідчують право на земельну ділянку, а також порядку поділу та об'єднання земельних ділянок" та пункту 4 Порядку здійснення відмітки про перехід права власності на земельну ділянку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2009 N 439, наказую:

1. Затвердити Тимчасовий регламент реалізації положень пункту 4 Порядку здійснення відмітки про перехід права власності на земельну ділянку (далі - Тимчасовий регламент), що додається.

2. Встановити, що кадастровий номер, у разі його відсутності, присвоюється земельній ділянці до проставлення відмітки про перехід права власності на земельну ділянку, після відновлення її меж в натурі (на місцевості) та закріплення їх довгостроковими межовими знаками встановленого зразка за відповідною затвердженою технічною документацією та внесення відомостей про земельну ділянку до автоматизованої системи державного земельного кадастру.

3. Республіканському комітету із земельних ресурсів Автономної Республіки Крим, головним управлінням Держкомзему в областях, містах Києві та Севастополі у межах своїх повноважень забезпечити:

виконання цього наказу та Тимчасового регламенту управліннями (відділами) Держкомзему у районах (містах);

постійний контроль за додержанням строків та передачею повного комплекту документів, перелік яких визначений Тимчасовим регламентом.

Опрос