Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно совершения нотариальных действий в связи с вступлением в действие Закона Украины "Об оценке имущества, имущественных прав и профессиональной оценочной деятельности в Украине"

Фонд государственного имущества
Письмо от 29.10.2001 № 10-36-13470

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.10.2001 р. N 10-36-13470

Щодо вчинення нотаріальних дій в зв'язку з набранням чинності Законом України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні"

На запит Міністерства юстиції України від 25 вересня 2001 року за N 35-12/1173 щодо вимог статті 9 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" в частині обов'язковості проведення оцінки майна та її належного документарного підтвердження, керуючись статтею 24 цього Закону в частині повноважень з державного регулювання оціночної діяльності, Фонд державного майна України роз'яснює.

Згідно з статтею 3 вищезазначеного Закону оцінкою майна є процес визначення його вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами з оцінки майна, суб'єктом оціночної діяльності. До нормативно-правових актів з оцінки майна відповідно до статті 9 Закону належать положення (національні стандарти) оцінки майна, що затверджуються Кабінетом Міністрів України, методики та інші нормативно-правові акти, які розробляються з урахуванням вимог положень (національних стандартів) і затверджуються Кабінетом Міністрів України або Фондом державного майна України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос