Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ликвидации объекта незавершенного строительства жилищного комплекса Ирклиевского рыбопитомника в с. Скородистик Чернобаевского района Черкасской области и списании расходов по объекту

Министерство аграрной политики
Приказ от 01.10.2002 № 317

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 жовтня 2002 року N 317

Про ліквідацію об'єкта незавершеного будівництва житлового комплексу Іркліївського риборозплідника в с. Скородистик Чорнобаївського району Черкаської області та списання витрат по об'єкту

Відповідно до Порядку списання витрат по об'єктах незавершеного будівництва, що ліквідуються, затвердженого спільним наказом Мінстату, Мінекономіки, Мінфіну та Держкоммістобудування від 28.09.95 N 243/150/156/195 та затвердженого в Міністерстві юстиції України 06.10.95 за N 357/893, розглянувши акт обстеження незавершеного будівництва житлового комплексу Іркліївського риборозплідника в с. Скородистик Чорнобаївського району Черкаської області та визначення доцільності ліквідації та списання витрат по об'єкту від 12 серпня 2002 р., враховуючи відсутність державних централізованих капітальних вкладень та власних коштів для продовження будівництва, а також беручи до уваги, що наказами Фонду державного майна України від 16.01.2002 N 64 та від 25.02.2002 N 364 житлове будівництво з зовнішніми інженерними мережами виключено з переліку об'єктів, що підлягають приватизації, як таке, що пройшло всі стадії приватизації і не користується попитом, наказую:

1. Ліквідувати за станом на 2 вересня 2002 р. об'єкт незавершеного будівництва житлового комплексу (чотири 12-квартирних житлових будинки, котельня, зовнішні інженерні мережі) Іркліївського риборозплідника в с. Скородистик Чорнобаївського району Черкаської області і списати вартість незавершеного будівництва в обсязі 1388,6 тисяч гривень.

2. Затвердити склад робочої комісії по проведенню ліквідації об'єкта незавершеного будівництва житлового комплексу Іркліївського риборозплідника в с. Скородистик Чорнобаївського району Черкаської області та списанню витрат по об'єкту згідно з додатком.

3. Голові робочої комісії Крижовцю Ю. Д. забезпечити здійснення ліквідації та списання витрат по об'єкту незавершеного будівництва, встановити фактичну придатність для повторного використання чи реалізації матеріальних цінностей, результати ліквідації оформити відповідним актом та подати його Мінагрополітики на затвердження та зберігання в архіві міністерства.

4. Директору Іркліївського риборозплідника Піддубному Г. І. провести роботи по розбиранню споруд, будівель, демонтажу конструкцій незавершеного будівництва, провести рекультивацію земель, забезпечити подальше використання чи реалізацію матеріальних цінностей та відобразити фінансові результати ліквідації в бухгалтерському обліку. Суму коштів, отриманих від реалізації матеріальних цінностей, за винятком витрат на ліквідацію об'єкта (розбирання споруд, конструкцій, приведення матеріалів до стану, придатного для використання чи реалізації), перерахувати в бюджет.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос