Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О размерах должностных окладов руководителей государственных предприятий, издательств и организаций в связи с изменением размера минимальной заработной платы

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Приказ от 31.03.2009 № 123

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 березня 2009 року N 123

Про розміри посадових окладів керівників державних підприємств, видавництв та організацій у зв'язку із зміною розміру мінімальної заробітної плати

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року N 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств", згідно із статтею 55 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" наказую:

1. Встановити розміри посадових окладів керівникам державних підприємств, видавництв та організацій відповідно до галузевих угод та колективних договорів, в частині обов'язкового виконання законодавства України про мінімальну заробітну плату із збереженням доплат та надбавок, встановлених в контрактах з керівниками, згідно з додатком до наказу.

2. Відділу кадрової роботи та державної служби адміністративно-господарського департаменту у місячний термін внести зміни до укладених контрактів згідно з вимогами цього наказу.

3. Посадові оклади керівникам вводяться в дію відповідно до діючого законодавства за умови наявності фінансових можливостей.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос