Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций

ГлавКРУ
Методические рекомендации, Приказ от 27.02.2009 № 39

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 лютого 2009 року N 39

Про затвердження Методичних рекомендацій

З метою реалізації основних завдань державної контрольно-ревізійної служби при здійсненні державного фінансового контролю за використанням коштів, спрямованих на фінансування будівництва, що проводиться із залученням бюджетних коштів (коштів бюджетів усіх рівнів та державних фондів) або коштів підприємств, установ і організацій державної (комунальної) власності, та на підставі договорів підряду (контрактів, інвестиційних договорів) - за рахунок інших джерел фінансування наказую:

1. Затвердити, схвалені Методологічною радою ГоловКРУ (протокол від 17.02.2009 N 4), Методичні рекомендації з проведення державною контрольно-ревізійною службою ревізій використання коштів на будівництво (додаються).

2. Начальнику загального відділу Управління адміністративно-господарського забезпечення М'якшило Н. Г. довести цей наказ до відома заступників Голови та керівників структурних підрозділів ГоловКРУ, начальників контрольно-ревізійних управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови ГоловКРУ Дмитренка Г. В.

 

Голова

М. І. Сивульський

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос