Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно организации работы по разработке Государственной программы сокращения потребления природного газа

Министерство промышленной политики Украины (2)
План, Приказ от 26.01.2009 № 66
редакция действует с 13.03.2009

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 січня 2009 року N 66

Щодо організації роботи з розробки Державної програми скорочення споживання природного газу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства промислової політики України
 від 13 березня 2009 року N 196

Для підготовки пропозицій до Державної програми скорочення споживання природного газу та заходів її вирішення шляхом впровадження енергозберігаючих технологій в промисловості, переходу на використання альтернативних видів палива наказую:

1. Створити робочу групу з розробки пропозицій до проекту Державної програми скорочення споживання природного газу промисловими підприємствами Мінпромполітики та заходів її реалізації, згідно з додатком 1.

2. Затвердити план заходів з розробки пропозицій до проекту Державної програми скорочення споживання природного газу промисловими підприємствами Мінпромполітики та заходів її реалізації, згідно з додатком 2.

3. Затвердити структуру та розділи проекту Державної програми скорочення споживання природного газу промисловими підприємствами Мінпромполітики та заходів її реалізації згідно з додатками 3, 4.

4. Заступнику Міністра промислової політики Грищенку С. Г., начальнику Відділу охорони праці, навколишнього середовища та пожежної безпеки Хребтовій Л. І. інформувати мене про хід розробки проекту Державної програми скорочення споживання природного газу промисловими підприємствами Мінпромполітики та заходів її реалізації.

Опрос