Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана проведения заседаний правления Фонда социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний Украины в 2009 году

Фонд социального страхования от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний
Постановление, План от 26.02.2009 № 8

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 лютого 2009 року N 8

Про затвердження плану проведення засідань правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у 2009 році

Керуючись частиною восьмою статті 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності", правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Затвердити план проведення засідань правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у 2009 році (додається).

2. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України забезпечити своєчасне подання проектів рішень на розгляд відповідних постійних комісій.

Опрос